درباره ما

اسپاد به عنوان یک استودیوی خلاق،  با نگاهی نو به کسب و کارهای ایرانی و کمک به تغییر مسیر تبلیغات و نوع نگرش هر کارآفرین نسبت به معرفی محصول یا خدمت خود به دیگران قدم در راه تبلیغات و شناخت برند نهاده است. ما با نگاهی عمیق به هرنوع کسب و کار وحتی محصولاتی که به استودیو اسپاد وارد می شوند، کمک خواهیم کرد که صاحبان مشاغل شخصیت برند خود را بشناسند و هدفنمند نسب به بازار کار خود و رقبا به تبلیغات بپردازند.

امروزه برای حضور هرچه بهتر در بازارهای رقابتی نیاز است که ابتدا محصول و یا برند خود را در ذهن مخاطب ثبت کنیم و این امر منوط به شناخت اولیه تیپ شخصیتی و نوع رفتاری برند است که این کار توسط گروه اسپاد برای شما به ساده ترین شکل میسر می باشد. اسپاد با داشتن تجربه کارآمد، تحقیقات به روز با تغییرات جامعه، و همچنین شناخت عمیق بازار های مختلف کسب وکار حامی و همراه تبلیغات شماست تا به نتیجه مطلوب و ثبت در ذهن مخاطبتان دست یابید.

تجربیات اسپاد در زمینه های شناخت برند و پیاده سازی معماری یک پکیج برندینگ حرفه ایی برای کسب و کار شما، عکاسی حرفه ایی تبلیغاتی، مدلینگ و صنعتی، طراحی های گرافیک اعم از :آرم و نشانه، بسته بندی، بیلبورد های تبلیغاتی، طراحی های ui و… می باشد. اسپاد مفتخر است به داشتن همراهانی مانند : انتشارات دانشگاه شهید بهشتی، صدا و سیمای جمهوری اسلامی، سازمان هلال احمر، که با اعتماد به تیم تازه نفس اسپاد نقش مهمی در پیشرفت این استودیو داشته اند.

اجرا شده توسط: همیار وردپرس